Menu

Hakkımızda

Ahşap merdivenden ferforjeye tek tek elde hazırlanan kişiye özel tasarımlarla birbirinden şık merdivene imza atan bir tasarım atölyesi ÖZ AHŞAP...

Güzel bir öykümüz var,

1972 yılında kurucumuz Kemal Öz Edirnekapı'da ÖZ KARDEŞLER AĞAÇ TORNA ATÖLYESİ’ni kurar. Daha sonra bu işi ilerletmek için kendi tornalarını, yine kendi yaptığı merdivenlerde kullanmaya başlar ve böylece merdiven sektörüne girmiş olur.

2011 yılı ÖZ AHŞAP için yeni bir sürecin başlangıcı olmuştur. Müşteri memnuniyetini artırabilmek açısından proje tasarım alanında da yeni bir firma kurarak, RST GRUP MİMARLIK & MÜHENDİSLİK LTD. ŞTİ.’yi oluşturarak yolumuza devam ediyoruz.

Hedefimiz; kaliteli kerestemiz ve ustalarımızdan öğrendiğimiz ilkelerimizi başarılı işçiliğimizle birleştirerek, ülke çapında tanınan bir marka haline gelmektir. Bu doğrultuda çalışmalarımızı, arkamızda bıraktığımız referansların verdiği güven ve cesaret ile sağlam adımlar atarak ilerlemekteyiz

Genişleyen kadrosu, her geçen gün renklenen müşteri portföyü ve değişmez butik hizmet anlayışı ile 43.yaşını kutlamaya hazırlanan ÖZ AHŞAP son dönem çalışmalarından bir kaçını bu çok özel sayfasında sergilemektedir.

 

Çalışma Alanlarımız

İsteğe bağlı hizmet seçeneklerinin sergilendiği çalışmamızda; 3d çizimler, her kalemiyle inşaat ve takibi, iç mekan tasarımı, dekorasyon, mobilya tasarımı, özel imalat atölyeleri ve takipleri ve şartsız müşteri memnuniyeti yer almaktadır.

 

İş Modelimiz

Çalışma bütçeleri tamamen müşterinin imkanları doğrultusunda oluşturulup,yönlendirmeler bu bütçelere uygun yapılır. ÖZ AHŞAP ın en büyük özelliği proje sürecinde çalışılacak ustalar konusunda hiçbir kısıtlamasının olmamasıdır. Dolayısıyla yapılan bir çalışmada alternatifler sonsuzdur. Bu da görsel ve maddi imkanlar açısından çeşit zenginliği olarak müşteriyi memnun eden çok önemli bir unsurdur.Her çeşit seçimde; müşterinin istekleri, mekanın mimarisi ve sunulan projeler yani çözümler tjaştan sona ÖYKÜ 'nün takibinde olup, müşteri ayırmak istediği kadar zaman ayırarak işinin içinde yer alır. Bu aşamada ayıracağı en önemli zaman dilimi başlangıçtır. Taleplerinin iletilmesi,mekanın fizibilitesinin yapılması,karşılıklı değerlendirmeler bu başlangıç aşamasının çalışmalardır.Projelerin hazırlığından sonra çalışma programı oluşturulup,yeni mekanlarda direk,eski mekanlarda soyma işlemi yapıldıktan sonra her türlü inşaat çalışması devreye sokulur.Ve inşaatın devam ettiği süreçte de,takibin yanı sıra dışarıda malzeme seçimleri ve atölye imalatları hızla devam eder.Bütün bu kalemler sistemli bir çalışmayı ve güçlü bir arka planı gerektirir.

 

Neden Biz

Öz ahşap & RST Grup mimarlık olarak

İnsanlara olumlu etkisi olan, şık ve dayanıklı merdivenler tasarlamayı amaçlayan ÖZ AHŞAP, her proje için öncelikle işverenin hedefleri ve mevcut durumda talep edilen ve gelecekte talep edilebilecek ihtiyaç programlarını dikkate alır. Ön konsept aşamasından planlama, yapım ve tamamlanma aşamasına kadar olan tüm safhalarda, her projenin tasarımı ve kontrolünde yer alan ofis kurucuları her projenin başarısının takım çalışması ile zenginleştiğine inanarak tüm tasarım fazlarında bu zenginliğe önem verir. Asli olan müşteri memmuniyeti ilkesiyle hareket eder.

Tamamlamış olduğumuz çok sayıdaki projede, mimari, iç mimariyi bir bütün olarak değerlendirerek ÖZ AHŞAP’ın çalışmaları, tasarım, verimlilik esası ve en iyi mimari kalitenin sağlanması esaslarına dayanmaktadır.

ÖZ AHŞAP bugüne dek yurt içi ve yurt dışındaki çalışmalarıyla yaklaşık 5000 den fazla ev, iş yeri avm ve konut projesini başarı ile tamamlamıştır.

ÖZ AHŞAP MERDİVEN bünyesinde alışılagelmiş ahşap merdiven ve küpeştenin yanı sıra, her türlü mimari, restorasyon, dekorasyon, mevcut projeler üzerinde yerine özel ahşap taşıyıcılı merdiven, duvardan taşıyacılı vb. tasarım ve uygulama projeleri uygulamakta, bunun yanında kontrollük, inşaat ve taahhüt işleri yapılmaktadır.

ÖZ AHŞAP MERDİVEN, çalışmalarında tasarım ve projelendirmeden montaja kadar olan tüm süreci bünyesinde kontrollü olarak sürdürmektedir. Projeleri çağdaş, akılcı ve gelişen tasarım trendlerini yorumlayarak müşterilerine sunmayı hedefleyen ÖZ AHŞAP MERDİVEN.

ÖZ AHŞAP MERDİVEN, tasarım ve uygulamalarında müşterilerine her türlü profesyonel çözümleri sunmaktadır.

ÖZ AHŞAP MERDİVEN, iç mimari,mimari tasarım,dekorasyon ve merdiven uygulamaları konusunda uzman kadrolarıyla müşterilerine anahtar teslim profesyonel hizmet vermektedir.

ÖZ AHŞAP 42 yıllık tecrübesiyle mimari ve iç mimarlık sektörlerinde doğru çözümler üretmek üzerine kendisini konumlandırmış bir tasarım .uygulama ve İçmimarlık şirketidir.

Firmamız 1972 yılından itibaren ahşap merdiven sektöründe emin adımlarla ilerlemektedir. Günümüz koşullarında sürekli gelişime inanan firmamız, her konuda her geçen gün geliştirdiği merdiven uygulamalarla daha çok müşteriye hitap etmektedir. Merdiven detayları, size özel tasarımlar ve müşteri memnuniyeti gibi ilkeleri ile Türkiye genelinde geniş bir müşteri portföyünü oluşturmayı başarmıştır.

Yoğun hayatımızda günümüzün 3/1 zamanını geçirdiğimiz evimizin merdivenlerinin ferah ve kullanışlı olması ön planda olmalıdır.Akıllı tasarımlarla merdivenlerinizi daha kullanışlı hale getirebilirsiniz.

Piyasadaki stiller ve trendlerden dolayı merdivenleri dekore etmek çoğunlukla bir yarışma haline geliyor ve siz bir profesyonel Firmalarla çalışmak zorundasınız. Merdiven küpeştelerimizi hayatımızın ayrılmaz parçası olarak gördüğümüz çocuklarımızın güvenliğini göz önünde bulundurarak tasarlamamız gerekir.

ÖZ AHŞAP ‘da modern ve çağdaş tasarımları yaşayacaksınız. ÖZ AHŞAP tasarım ve uygulamayı daima siz müşterilerimizin isteklerine ve mekanın kullanışlılığına göre dizayn eder. Merdiven renklerimizi İç mekanların atmosferine uyacak şekilde tasarlamak bizim için bir görev olup, ekonomik fiyatlarla siz değerli müşterilerimize bütün olanakları sunmaktayız.